Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Foto: Lietuvos Sporto Universiteto
Sutartis Su Narta
Foto: Lietuvos sporto universiteto
Foto: Lietuvos Sporto Universiteto

LSU bendradarbiaus su Nacionaline atletinio rengimo trenerių asociacija

Lietuvos sporto universitetas (LSU) bendradarbiaus su Nacionaline atletinio rengimo trenerių asociacija (NARTA). Sutartį savo parašais patvirtino LSU rektorius prof. habil. dr. Albertas Skurvydas ir NARTA prezidentas, nusipelnęs šalies treneris prof. dr. Aleksas Stanislovaitis.

Sutartimi LSU ir Nacionalinė atletinio rengimo trenerių asociacija įsipareigoja rūpintis sporto plėtra. Planuojama vykdyti bendrus projektus, tobulinti sportininkų ir trenerių rengimo sistemą.

NARTA specialistai pasirengę konsultuoti ir teikti pasiūlymus LSU tobulinant bakalauro ir magistrantūros studijų programas. LSU užtikrina, kad NARTA atstovai galės kelti kvalifikaciją LSU, naudotis metodine ir materialine baze. Patyrę Universiteto lektoriai savo žinias perteiks NARTA rengiamų seminarų, mokymų ir diskusijų dalyviams. LSU studentai galės atlikti praktiką NARTA struktūriniuose padaliniuose.

LSU jau ne vieną dešimtmetį rengiami atletinio rengimo treneriai, sėkmingai dirbantys ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. „Džiaugiamės LSU absolventų Evaldo Kandratavičiaus, buvusio Maskvos CSKA ir Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio, bei dabar rinktinėje dirbančio Sigito Kavaliausko karjera. Beje, jaunų ir talentingų atletinio rengimo trenerių reikia ne tik krepšinio, bet ir futbolo, rankinio bei kitų sporto šakų atstovams Lietuvoje ir užsienyje. Todėl tikimės, kad LSU ir NARTA, sutelkę sporto mokslo praktikos ir žinias, nuolat rūpinsis aukščiausio lygio atletinio rengimo trenerių ugdymu“,– teigė prof. dr. A. Stanislovaitis.

LSU rektorius prof. habil. dr. A. Skurvydas pabrėžė, kad Universiteto dėstytojai, ugdantys atletinio rengimo trenerius, noriai dalijasi savo žiniomis ir patirtimi. „Universitete atletinio rengimo teorija ir praktika itin glaudžiai susiję. Atsižvelgdami į sporto rinkos poreikius, nuolat tobuliname trenerių rengimo programą, todėl ketiname pasiūlyti perspektyvią atletinio rengimo trenerio ir sporto kineziterapeuto specializaciją“,– sakė prof. habil. dr. A. Skurvydas.

NARTA direktorius Vitalijus Nikiforovas patikino, kad šiuolaikinis sportas be atletinio rengimo trenerių neišgyventų. Todėl labai svarbu rūpintis šių specialistų kvalifikacijos kėlimu, skatinti juos domėtis naujausiomis kineziterapijos, mitybos žiniomis ir sporto technologijomis.

Šį rudenį įsteigta Nacionalinė atletinio rengimo trenerių asociacija, ne tik pasirengusi bendradarbiauti su LSU, Lietuvos sporto organizacijomis ir sporto šakų federacijomis, bet ir sieks tapti tarptautinės atletinio rengimo trenerių asociacijos nare.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *