Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Foto: Lietuvos Sporto Universiteto
Aleksas
Foto: Lietuvos sporto universiteto
Evaldas3
Foto: Lietuvos sporto universiteto
Evaldas
Foto: Lietuvos sporto universiteto
Foto: Lietuvos Sporto Universiteto Foto: Lietuvos Sporto Universiteto Foto: Lietuvos Sporto Universiteto

Seminare „Atletinis sportininkų rengimas: treniruočių valdymas, mityba, psichologija“ per 100 dalyvių

Nacionalinė atletinio rengimo trenerių asociacija (NARTA) kartu su Lietuvos sporto universitetu (LSU) surengė teorinį-praktinį seminarą „Atletinis sportininkų rengimas: treniruočių valdymas, mityba, psichologija“. Į jį atvyko per 100 dalyvių iš visos Lietuvos: NARTA nariai, Universiteto studentai, sporto mokyklų ir klubų treneriai.

  Teorinėje seminaro dalyje pranešimus skaitė LSU sporto ir infrastruktūros prorektorius, prof. dr. Aleksas Stanislovaitis, pristatęs, kaip ugdyti fizinius gebėjimus per žaidimus. Apie sportininkų mitybos ypatumus pasakojo LSU dėstytoja doc. dr. Daiva Vizbaraitė. Nuotolinio treniravimo platformą „Propusher“ pristatė atletinio rengimo treneris Sigitas Kavaliauskas. Sporto psichologė Aistė Žemaitytė dalijosi žiniomis, kaip per treniruotę formuoti mentalinius įgūdžius. Apie liemenį stabilizuojančių raumenų treniravimo ypatumus teorinį pranešimą skaitė atletinio rengimo treneris dr. Evaldas Kandratavičius, o vėliau seminaro dalyvius pakvietė ir į praktines pratybas šia tema. Kaip ugdyti fizinius gebėjimus žaidybinėse sporto šakose praktinio užsiėmimo metu demonstravo prof. dr. Aleksas Stanislovaitis.

  „Šio seminaro metu dalyvius supažindinome su atletinio sportininkų rengimo naujovėmis, treniruočių, mitybos ir psichologijos ypatybėmis. Savo žinias pristatė ir praktines pratybas vykdė patyrę Lietuvos atletinio rengimo treneriai bei specialistai, kurie nuolat tobulinasi ir kelia savo kvalifikaciją ne tik mūsų šalyje, bet ir užsienyje“,- teigė seminaro iniciatorius, NARTA prezidentas prof. dr. Aleksas Stanislovaitis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *